Zimowe

Zimowe

Ferie dla dzieci w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim 2020

Ferie w Magencie zmieniają w tym roku zabawowe oblicze:) Przestrzenie pracowni w Łodzi i w Konstantynowie przeniosą Was do fascynującego laboratorium, gdzie przyda się nos detektywa i oko naukowca. Tropienie tajemnic, rozgryzanie szyfrów i odkrywanie radosnej strony wiedzy to podstawa zimowej przygody z nami.

Zapraszamy – podzielimy się z Wami twórczą radością, nauczymy współpracy w grupie, poćwiczymy zdolności logicznego myślenia i łączenia faktów.

W tym roku te same tematy turnusów będą odbywały się jednocześnie w Łodzi i w Konstantynowie.

I Turnus

13-17.01.2020 (Łódź i Konstantynów Łódzki)

„Kosmiczna zagadka”/ Warsztaty: mydlarskie, detektywistyczne, kuchcikowie 

W pierwszym turnusie krążymy po orbicie tajemnic. Wyposażeni w moce kreatywności, zmierzymy się z galaktycznymi zagadkami, podejmując próbę odnalezienia legendarnego promu kosmicznego. Stworzymy nieziemskie mydlarskie dzieła i odlotowe potrawy – jakich Wszechświat jeszcze nie widział. Radość rozbłyśnie niczym meteor i – gwarantujemy – długo nie zgaśnie:) Planeta Magenta wzywa – gotowi do lotu?

Informacje organizacyjne 

II Turnus

20-24.01.2020 (Łódź i Konstantynów Łódzki)

„Laboratorium tajemnic” / Warsztaty: mydlarskie, detektywistyczne, kuchcikowie

Na drugi turnus zapraszamy ciekawskich i dociekliwych. Pytania: „po co?”, „dlaczego” - mile widziane, z przyjemnościową na nie odpowiemy, otwierając przed Wami drzwi naszego Magentowego Laboratorium. Zagadki, doświadczenia, tajemnicze receptury – to esencja naszej zabawy. Zapowiada się tydzień z dreszczykiem naukowej ekscytacji:) 

Informacje organizacyjne