Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Półkolonie dla dzieci w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim 2020

1. Jeden turnus trwa 5 dni - od poniedziałku do piątku. Koszt jednego turnusu wynosi 449 zł, jeden dzień 100 zł, 10 % zniżki na drugie dziecko z rodzeństwa.

2. Godziny półkolonii są od 8.00 do 17.00.

Jeżeli Twoje dziecko nie jest rannym ptaszkiem i szczególnie w wakacje bardzo ciężko mu wstać zgłoś to pierwszego dnia, do wychowawcy grupy, po wspólnym zapoznaniu ze szczegółowym harmonogramem wyjść porannych.

3. Szczegółowe harmonogramy wysyłane są do rodziców dzieci biorących udział w półkoloniach na około 7 dni przed turnusem.

4. W ramach ceny półkolonii jest: wyżywienie w postaci śniadania, obiadu oraz podwieczorka, wody mineralnej przez cały dzień. Magenta nie gotuje – może szkoda bo na pewno byłoby bardzo słodko i pysznie ;) Zdrowe posiłki dowożą do naszych pracowni sprawdzone firmy cateringowe, na co dzień współpracujące z łódzkimi przedszkolami. Możliwe jest zamówienie specjalnej diety (wegańskiej, bezglutenowej lub wyznaniowej) w cenie 25zł/turnus. 

Dalej w ramach ceny są wszystkie płatne wyjścia i koszty przejazdów. Poruszamy się komunikacją miejską. Zauważyliśmy, że dla dzieci przejazd autobusem czy tramwajem okazuje się być niezapomnianą atrakcją, niektóre jadą po raz pierwszy w życiu ! :)). Codziennie staramy się gdzieś wyjść z grupą, w ramach każdego turnusu przewidziane są stałe atrakcje tj: kino, planetarium EC1, kręgle, nauka pływania na basenie pod okiem instruktora (pływalnia - tylko podczas półkolonii letnich)

Ponad to dzieci mają wykupione przez nas NNW, wyposażone są na przejścia w odblaskowe kamizelki, na koniec turnusu każdy otrzyma dyplom i pamiątkowa nagrodę.

5. Miejsce na turnusie gwarantuje wpłata zaliczki i przesłanie lub doniesienie karty zgłoszeniowej . Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 794 99 09 31 lub mailowo wakacjemagenta@gmail.com, należy wówczas podać imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia i numer telefonu.

Pliki do pobrania: