Plastyczne

Plastyczne

WARSZTATOWA GRUPA TWÓRCZA

Na warsztatach mali twórcy w niewielkim gronie uczą się rozwijać własną kreatywność. Próbują swoich sił jako architekci, projektanci, konstruktorzy, urbaniści, stają się małymi artystami, poetami, inżynierami. Mają szansę w zabawny i prosty sposób poznawać tajniki sztuki. Uważamy, że twórcza postawa budowana u małego człowieka od samego początku przyda się w każdej dziedzinie jego przyszłego życia. Co tydzień spotykamy się konstruując, rzeźbiąc, projektując i oczywiście świetnie się bawiąc. Na każdych zajęciach powstają inne, wyjątkowe prace, które mali twórcy mogą zabrać ze sobą do domu. Zależy nam na rozwijaniu wyobraźni przestrzennej, wprowadzaniu dzieci w świat designu i sztuki użytkowej, uczenia kompozycji, pobudzaniu do kreatywnego wykorzystania rozmaitych materiałów oraz doskonaleniu zdolności manualnych.

Zajęcia pomagają w kształtowaniu cierpliwości i koncentracji uwagi, wspierają poczucie własnej wartości poprzez tworzenie własnoręcznie wykonanych prac.

Pracownia Łódź
soboty od 10.00 do 11.15

Pracownia Konstantynów Łódzki
Czwartki od 16.30 do 17.45

Koszt warsztatów:
95zł za miesiąc
29zł wejście jednorazowe

ZAJĘCIA W SZKOLE LUB PRZEDSZKOLU

Nasze zajęcia prowadzimy także w szkołach i przedszkolach. Zajęcia rozpoczynamy w połowie września a kończymy z końcem roku szkolnego. Warsztaty w przedszkolu trwają 30 minut, w szkole 45 minut. Chcesz aby Twoje dziecko dołączyło do grupy? Wypełnij formularz zapisu niezależnie czy Magenta jest już w szkole lub przedszkolu Twojego dziecka. 
Koszt warsztatów jest różny w zależności od szkoły i miasta, jeśli chcą Państwo poznać cenę prosimy o kontakt. 
Zapisz się tutaj

 

KURS MALARSTWA i RYSUNKU

Jeżeli Twoje dziecko skończyło już 8 lat i widzisz je bez przerwy z kartką papieru, ołówkiem lub pędzlem- to koniecznie musi do nas dołączyć. Dzieci zapoznają się z naszymi "kolegami po fachu" : Cezannem, Rembrandtem, Matissem, Warholem i wieloma innymi. Nauczymy się przyglądać światu z ich perspektywy. Skomplikowane bryły a także zjawiska świateł i cieni nie będą problemem. Doświadczeni pedagodzy, absolwenci Akademii Sztuk Pięknych nauczą magii kreski i barw, różdżką stanie się pędzel i ołówek. A w nadchodzących jesienno - zimowych widokach zza okna odnajdziemy tęczę barw. Kredki olejne, suche pastele,węgiel, sepia, kartony, podstawowe farby olejne, akrylowe, akwarelowe, tektury czekają na półkach naszej pracowni na waszych małych artystów. 

Pracownia Łódź, rozpoczęcie warsztatów:
Wtorki od 17.30 do 19.30

Pracownia Konstantynów Łódzki:
Czwartki od 17.45 do 19.45

Koszt warsztatów:
159zł za miesiąc
49zł wejście jednorazowe

ZAJĘCIA W SZKOLE

Zajęcia rozpoczynamy w połowie września a kończymy z końcem roku szkolnego. Warsztaty w szkole trwają 45 minut. Chcesz aby Twoje dziecko dołączyło do grupy? Wypełnij formularz zapisu niezależnie czy Magenta jest już w szkole Twojego dziecka. 
Koszt warsztatów jest różny w zależności od szkoły i miasta, jeśli chcą Państwo poznać cenę prosimy o kontakt. 
Zapisz się tutaj